SDF "PROJEKT"
Projekty Technologiczne Rafał Krzysiek
NIP: 959-097-68-00 , REGON: 292905571

Warszawa
GSM: (+48) 664 201 904

Kielce
GSM: (+48) 505 109 095

E-mail:


SDF PROJEKT to firma zajmująca się opracowywaniem projektów technologicznych dla różnych dziedzin działalności gospodarczej. W swoim dorobku mamy współpracę zarówno z dużymi firmami sieciowymi, jak i projekty dla osób dopiero rozpoczynających swoją działalność lub ją rozwijających.

Dlaczego my

Dlatego, że za naszą wiedzą stoi 16 -letnie doświadczenie w projektowaniu oraz aktualna znajomość obowiązujących przepisów.

Nasze doświadczenie i wiedza oparte są o ponad 1500 zrealizowanych projektów wykonywanych od początku działalności. 

Dlatego, że projektujemy wyłącznie pod indywidualne potrzeby Inwestora. Przed przystąpieniem do pracy projektowej staramy się zapoznać z potrzebami i oczekiwaniami Inwestora dotyczącymi zakresu planowanej działalności.

Dlatego, że dobro Inwestora jest ważniejsze niż niespełniona wizja projektanta. Dla naszych Klientów tworzymy rozkład pomieszczeń oraz urządzen możliwy do wykonania oraz optymalny pod względem ekonomicznym.

Dlatego, że proponujemy kilka rozwiązań koncepcji wnętrza - układu pomieszczeń. Przygotowujemy zawsze kilka wariantów projektowych, które pozwalają Inwestorowi wybrać najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązanie.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ 

Dlatego, że Inwestor ma możliwość zmian przed powstaniem ostatecznej wersji projektu. Inwestor w dowolnym momencie pracy nad realizacją, może wnieść do tworzonego projektu uwagi i spostrzeżenia.