SDF "PROJEKT"
Projekty Technologiczne Rafał Krzysiek
NIP: 959-097-68-00 , REGON: 292905571

Warszawa
GSM: (+48) 664 201 904

Kielce
GSM: (+48) 505 109 095

E-mail:


SDF PROJEKT to firma zajmująca się opracowywaniem projektów technologicznych dla różnych dziedzin działalności gospodarczej. W swoim dorobku mamy współpracę zarówno z dużymi firmami sieciowymi, jak i projekty dla osób dopiero rozpoczynających swoją działalność lub ją rozwijających.

Dlaczego my

Dlatego, że za naszą wiedzą stoi 14 -letnie doświadczenie w projektowaniu oraz aktualna znajomość obowiązujących przepisów.

Nasze doświadczenie i wiedza oparte są o ponad tysiąc zrealizowanych projektów wykonywanych od początku działalności. 

Dlatego, że projektujemy wyłącznie pod indywidualne potrzeby Inwestora. Przed przystąpieniem do pracy projektowej staramy się zapoznać z potrzebami i oczekiwaniami Inwestora dotyczącymi zakresu planowanej działalności.

Dlatego, że dobro Inwestora jest ważniejsze niż niespełniona wizja projektanta. Dla naszych Klientów tworzymy rozkład pomieszczeń oraz urządzen możliwy do wykonania oraz optymalny pod względem ekonomicznym.

Dlatego, że proponujemy kilka rozwiązań koncepcji wnętrza - układu pomieszczeń. Przygotowujemy zawsze kilka wariantów projektowych, które pozwalają Inwestorowi wybrać najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązanie.

Stawiamy na Jakość

Dlatego, że Inwestor ma możliwość zmian projektu aż do ich akceptacji. Inwestor w dowolnym momencie pracy nad realizacją, może wnieść do tworzonego projektu uwagi i spostrzeżenia.